Згода на обробку персональних даних

   Відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»,  шляхом заповнення цієї форми, я надаю згоду та дозвіл  на обробку, збір, реєстрацію, накопичення, зберігання, адаптування, зміну, поновлення, використання та поширення персональних даних, у тому числі конфіденційної інформації про мою адресу та інших даних. Наведена вище інформація також може надаватись третім особам, що безпосередньо задіяні в обробці цих даних, а також в інших випадках прямо передбачених законодавством.

   Сайт osbb.lviv.ua працює а інтересах Об'єднань Співвласників Багатоквартирних Будинків і залишає за собою право розкрити особисту інформацію у випадках, передбачених чинним законодавством України, і /або на вимогу органів влади.   

   Використання цього веб-сайту свідчить про Вашу повну та безумовну згоду з "Положенням про захист персональних даних". Якщо Ви не згодні з котроюсь із умов "Положення", будь ласка, не вказуйте на цьому сайті жодних Ваших персональних даних. 

   Якщо Ви вже надіслали нам свої персональні дані і хочете забрати їх назад, повідомите нам, будь ласка, про це електронною поштою на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..